top of page

MASAL BUTİK POLİTİKALARI

Günümüz sanal pazarında dürüstlük en önemli politikadır. Bu nedenle, müşterilerimiz için en kapsamlı ve şeffaf mağaza politikasını hazırladık. Daha fazla bilgi için aşağıdaki bölümlere göz atın ve sorularınız için hiç çekinmeden bize ulaşın.

WhatsApp Image 2023-04-16 at 20.44.45 (2)
WhatsApp Image 2023-04-16 at 20.50.14 (2)
WhatsApp Image 2023-04-16 at 20.51.38 (3)
WhatsApp Image 2023-04-16 at 20.55.58

GÖNDERİM POLİTİKAMIZ

Nasıl Yapıyoruz

Hijyen şartlarına uygun bir şekilde paketlenip kargoya teslim edilir.

ÜRÜN VE PARA İADESI

Süreç Nasıl işliyor

Ürün elinize ulaştıktan 15 gün içinde kullanılmamış ve etiketi kopmamış halde bize ulaştırılırsa, değişim imkanı vardır. Değişim aşamasında kargo ücreti müşteriye aittir. Para iadesi yoktur.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bilgi Güvenliği Hakkında

Masal Butik, internet sitesini ziyaret eden kişilerin paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğini sağlamayı ilke olarak kabul etmiştir. Bu nedenle işbu "Gizlilik Politikası" Kişilerin hangi bilgilerinin, hangi yollarla işlendiğini, bu bilgilerin hukuka uygun olarak ve vermiş olduğunuz izin kapsamında hangi üçüncü kişiler ile paylaşıldığını ve Şirket tarafından ne şekilde korunduğunu açıklayarak sizi bilgilendirmek amaç ile oluşturulmuştur. Ayrıca işbu Gizlilik Politikası çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun sizler tarafından nasıl denetlenebileceği ve istendiğinde şirketin internet sitesine başvurarak bu bilgilerin silinmesini nasıl sağlayabileceğiniz belirtilmiştir. Şirket tarafından kişilere her türlü kanaldan sunulan tüm hizmetler kısaca
"Hizmet" olarak anılacaktır.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

bottom of page